La sfârșitul acestei săptămâni, conform graficului stabilit de președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan, au fost demarate conferințele de alegeri în organizațiile social democrate din localitățile județului. Prima astfel de întâlnire, desfășurată în prezența liderului Corneliu Ștefan și a celorlalți membri din stafful de conducere al filialei PSD Dâmbovița, s-a desfășurat la Șotânga. „Am analizat activitatea […]

Citește articolul complet pe Incomod Media →