Primăria Arad aduce la cunoștința participanților la trafic că, începând de vineri, 19 iunie 2026, pe strada Ioan Alexandru se va institui sens unic de circulație, pe direcția dinspre Splaiul General Praporgescu către Calea Iuliu Maniu. Măsura a fost aprobată în urma avizului favorabil emis de Comisia de Sistematizare a Circulației în ședința din data…

Citește articolul complet pe Critic Arad →