Atenție piteșteni! Salubritate 2000 SA anunță graficul complet de colectare! Locuitorii din municipiul Pitești care sunt abonați casnici trebuie să pregătească deșeurile din sticlă pentru colectare, conform programului stabilit pentru această săptămână. Anunțul a fost făcut de operatorul local de salubritate, care reamintește cetățenilor regulile stricte pentru reciclarea corectă a acestui tip de material, în […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →