REȘIȚA – …viaţa e aici. Că dimineaţa cafeaua trebuie savurată fără grabă şi fără ca aburii ei să se piardă printre frământări. Aş vrea să înţelegem că în multe din ceea ce ni se întâmplă avem o influenţă mică şi că mereu lumina şi umbrele se împletesc, ne pândesc şi ni se arată deopotrivă. Aş […]

The post Aş vrea să înţelegem că… appeared first on Caon.ro.

Citește articolul complet pe Caon →