Locuitorii din Maieru vor rămâne temporar fără apă potabilă joi, 25 iunie, în intervalul 09:00 – 12:00, ca urmare a unor lucrări de remediere efectuate de compania Aquabis. Operatorul de apă anunță că întreruperea este necesară pentru remedierea unor neconformități identificate la nivelul reductorului de presiune, care au afectat furnizarea apei la parametrii optimi în […]

The post Aquabis sistează temporar apa în Maieru. Alimentarea va fi oprită pentru lucrări la rețeaua de distribuție first appeared on Mesagerul de Bistriţa Năsăud.

Citește articolul complet pe Mesagerul de Bistrita Nasaud →