Încă două străzi din orașul Pantelimon sunt gata de contractare, după ce compania Apă Ilfov a finalizat rețelele de apă și canalizare. Atât strada Olarilor, cât și strada Brândușei fac parte din  proiectul ”Reabilitare și extindere a rețelei de alimentare cu apă, canalizare și stații de pompare a apelor uzate în localitățile Pantelimon și Brănești” […]

Citește articolul complet pe Viitorul Ilfovean →