Meteorologii de la ANM au publicat prognoza pentru următoarea lună și ne anunță că, de astăzi până la mijlocul lunii iulie, vremea va fi mai caldă decât suntem obișnuiți în această perioadă a anului. Pentru zilele imediat următoare, adică între 16 și 22 iunie, temperaturile vor rămâne destul de normale pentru această lună, fiind chiar […]

Articolul ANM: Vom avea o perioadă cu temperaturi mai mari decât de obicei apare prima dată în PS News.

Citește articolul complet pe PS News →