În județul Teleorman, inspectorii de muncă din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă Teleorman, desfășoară acţiuni de verificare în trimestrele  III și IV din 2026, la angajatori din toate domeniile de activitate, care deţin sau utilizează agenţi chimici periculoşi la locurile de muncă. Cadrul strategic al Uniunii europene privind securitatea și […]

Citește articolul complet pe Teleormanul →