Mai mulți mecanici de metrou reclamă că spațiile de odihnă din unele depouri sunt infestate cu ploșnițe și avertizează că insectele ar putea ajunge inclusiv în trenuri. Angajații susțin că problema persistă de luni de zile și că măsurile luate până acum nu au reușit să o elimine. Informația a fost relatată de ProTV și …

The post Angajații Metrorex acuză o invazie de ploșnițe. Compania susține că nu există risc pentru călători appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →