Anca Țurcașiu a mers în Paris alături de partenerul ei, Călin Șerban. Cei doi au petrecut momente de neuitat și și-au declarat public iubirea unul față de celălalt. Actrița a publicat mai multe imagini din vacanța sa și se declară extrem de fericită că a reușit să facă o plimbare cu barca pe Sena.
Anca Țurcașiu, imagini de excepție alături de partenerul ei, din vacanță. Cum s-au pozat în Paris: „Pentru tine, iubirea mea”
Notele editorului
Anca Țurcașiu a mers în Paris alături de partenerul ei, Călin Șerban. Cei doi au petrecut momente de neuitat și și-au declarat public iubirea unul față de celălalt. Actrița a publicat mai multe imagini din vacanța sa și se declară extrem de fericită că a reușit să facă o plimbare cu barca pe Sena.
Citește și aceste articole
Antenastars
Cadoul pe care Anca Țurcașiu îl primește an de an de la Călin Șerban. Unde au plecat de ziua artistei
15 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

