„Guvernul Veştea era la mâna AUR! Guvernul Grindeanu va fi la mâna lui Bolojan, UDMR și USR! Și AUR izolat! Știu, adevărul doare! Dar prostia doare și mai rău!”, scrie, pe Facebook, Anca Alexandrescu. „Practic, se reface coaliția sub altă formă! Sper că sunteți mulțumiți! Un guvern care va fi la mâna lui Bolojan, UDMR […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →