Anca Alexandrescu a susținut, în editorialul de deschidere al emisiunii „Culisele Statului Paralel”, de miercuri seară, că „foarte mulți oameni și-au pus speranța în mișcarea suveranistă” și că este o muncă de Sisif să „o ținem unită”, scrie realitatea.net. „Mulțumesc pentru audiență. Și cei care mă înjurați sunteți fanii mei. Dacă voi îmi spuneți „sictir”, […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →