„Ieri, globaliștii neomarxiști soroșiști au ieșit întăriți! Culmea, în aplauzele suveraniștilor! Tot ieri, globaliștii au devenit suveraniști”, scrie, pe Facebook, Anca Alexandrescu. Ea menţiona înainte de votul pentru Guvernul Veştea: „De la Bruxelles se fac presiuni uriașe pentru ca Bolojan să revină! Dacă acest guvern nu trece, următorul va fi la impuse! Să nu ziceți […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →