Caransebeșul va găzdui, în acest weekend, un eveniment cultural de excepție dedicat Zilei Banatului Montan. Invitata specială a serii va fi artista Analia Selis, una dintre cele mai apreciate interprete de origine argentiniană din România, care va urca pe scenă în cadrul spectacolului „Tango Simfonic”. Evenimentul este programat duminică, 14 iunie, de la ora 20.00, […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →