Polițiștii locali au dat amenzi în valoare totală de 144.513 lei în ultimele trei luni pentru neregulile constatate în piețele agro-alimentare din Timișoara. Printre acestea se numără vânzarea de carne în condiții improprii, lipsa casei de marcat ori a curățeniei, dar și un scandal între doi frați din județul Hunedoara, care s-a lăsat și cu […]

Articolul Amenzi de aproape 150.000 de lei pentru piețarii din Timișoara. Neregulile constatate de polițiștii locali a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

Citește articolul complet pe PressAlert →