Amendă de 30.000 de lei pe zi pentru STP Alba Iulia. Primarul Gabriel Pleșa a dat dispoziție Poliției Locale

Amendă de 30.000 de lei pe zi pentru STP Alba Iulia: Primăria Alba Iulia va aplica amenzi operatorului de transport public din oraș, din cauza grevei șoferilor care durează e câteva zile.  Primarul Gabriel Pleș

Citește articolul complet pe Alba24 →