Președintele Consiliului Județean Arad, Iustin Cionca, l-a primit joi, la sediul instituției, pe Excelența Sa Gabriel Șopandă, ambasadorul României în Ungaria, aflat într-o vizită oficială în județul Arad. La întâlnire au participat vicepreședintele Consiliului Județean Arad, Péró Tamás, directorul executiv al Consiliului Județean, dr. Andrei Ando, președintele Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Arad, Gheorghe […]

The post Ambasadorul României în Ungaria, în vizită la Consiliul Județean Arad appeared first on Actualitati-Arad.

Citește articolul complet pe Actualitati Arad →