Ofertat de Politehnica Timișoara, Alexandru Băluță (32 de ani, mijlocaș dreapta) nu a oferit răspunsul până la termenul limită al ardelenilor și mutarea a picat, după cum susține Dinu Bara, președintele echipei care a promovat vara aceasta în Liga 2.
Fostul campion cu FCSB ar fi aproape să semneze cu Chindia Târgoviște, contracandidata lui Poli la promovarea în Superliga. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →