Un locuitor al municipiului Fălticeni a fost sancționat de polițiști după ce a căzut de pe trotineta electrică pe care o conducea, fiind sub influența băuturilor alcoolice. Incidentul a avut loc pe strada Dimitrie Leonida, iar la fața locului au intervenit polițiștii și un echipaj medical. În urma testării cu aparatul etilotest, oamenii legii au […]

Articolul Alcoolul l-a trimis la spital. Fălticenean prins cu o alcoolemie uriașă după un accident cu trotineta electrică apare de pe data de .

Citește articolul complet pe Ziarul de pe Net-Falticeni →