Problemele sociale ale angajaților și deficitul de personal din producție trebuie rezolvate cât mai repede, susține Dumitru Pârvulescu, președintele Federației Naționale Mine Energie. Liderul sindical spune că reprezentanții salariaților au solicitat o întâlnire cu administrația Complexului Energetic Oltenia pentru a analiza mai multe aspecte care afectează atât angajații, cât și activitatea companiei.
Articolul Ajutoare și personal, pe masa discuțiilor la CEO apare prima dată în Gorj Tv.

