Echipa lui Dumitru Solomon a pierdut şi returul cu CSM Corona Braşov, campioana judeţului Braşov, disputat în această după-masă, în localitatea de la poalele Tâmpei. După 0-1 în tur, AFC Agnita a cedat cu 2-0, braşovenii marcând câte un gol în fiecare repriză. Campioana judeţului Sibiu rămâne aşadar în Superliga Sibiu. Revenim cu amănunte!
The post AFC Agnita ratează promovarea în Liga 3 appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

