Adrian Veștea, fostul premier desemnat de Nicușor Dan, care a fost respins la votul din Parlament de luni seară, a fost abandonat de puciștii din PNL imediat după ce guvernul le-a picat în Parlament. Acesta a părăsit sala singur, fără grupul de parlamentari susținători care l-au înconjurat până azi și a făcut declarații presei tot […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →