Adolescent de 16 ani din Abrud, prins în timp ce conducea o motocicletă, fără permis. Ce măsuri au luat polițiștii

Un adolescent în vârstă de 16 ani s-a ales cu dosar penal după ce a condus o motocicletă, fără a avea permis. Polițiștii l-au oprit pe o stradă din Abrud. Potrivit IPJ Alba, miercuri,

Citește articolul complet pe Alba24 →