Administratorul unei societăți comerciale din comuna suceveană Dolhești a rămas fără peste 100.190 de lei după ce a fost victima unei înșelăciuni telefonice. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Suceava, bărbatul a sesizat polițiștii din Fălticeni în data de 12 iunie, reclamând faptul că, în ziua precedentă, a fost convins să transfere bani …
Administratorul unei firme din județul Suceava a fost înșelat cu peste 100.000 de lei după un apel telefonic fals
Notele editorului
Administratorul unei societăți comerciale din comuna suceveană Dolhești a rămas fără peste 100.190 de lei după ce a fost victima unei înșelăciuni telefonice. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Suceava, bărbatul a sesizat polițiștii din Fălticeni în data de 12 iunie, reclamând faptul că, în ziua precedentă, a fost convins să transfere bani …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

