O veste care îi poate bucura pe milioane de șoferi din România a venit din Parlament. Senatul a adoptat un proiect de lege care prevede eliminarea amenzilor aplicate șoferilor care au uitat acasă permisul de conducere sau certificatul de înmatriculare al mașinii, atât timp cât documentele sunt valabile…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →