Un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme s-a produs în urmă cu puțin timp pe raza municipiului Pitești. La fața locului au intervenit de urgență pompierii de la Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) Argeș, care au asigurat măsurile de prevenire a incendiilor cu o autospecială de stingere cu apă și spumă. […]

The post Accident rutier cu două mașini în Pitești! O femeie a fost preluată de ambulanță first appeared on Argeș TV.

Citește articolul complet pe Arges TV →