Accident în Alba Iulia: Doi adolescenți care mergeau cu trotineta, loviți de o mașină

Un accident s-a produs duminică în Alba Iulia. Potrivit IPJ Alba, doi adolescenți care mergeau cu trotineta au fost loviți de o mașină. ”Traficul rutier este îngreunat pe strada Cloșca din municipiul Alba Iulia, din cauza unui eveniment rutier. Doi minori, în vârstă de 13, respectiv 14 ani,

Citește articolul complet pe Alba24 →