Un șofer a rămas blocat în mașina pe care o conducea, după ce s-a izbit de un tramvai în fața Prefecturii din Timișoara. Accidentul a avut loc vineri, puțin după miezul zilei, pe bulevardul Revoluției din 1989. În tramvai se afla doar vatmanul, iar în autoturism doar șoferul. În urma impactului, șoferul autoturismului a rămas […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →