”O bătălie a orgoliilor”, așa vede primarul din Bărbătești, Adrian Mangu, ceea ce s-a întâmplat luni seara, în Parlament, la votul pentru Guvernul Veștea. Executivul propus a fost respins, luni, cu 189 de voturi ‘pentru’ și 23 de voturi împotrivă. Au fost 212 de voturi exprimate. Pentru ca guvernul să fie învestit era nevoie de […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →