
Omul de afaceri Eugeniu Ciobotoiu, fost președinte al Consiliului de Administrație al S.C. Muntenia Turism S.A., care deținea Hotelul „Muntenia” din centrul Piteștiului, s-a stins din viață miercuri, 3 iunie. Turismul argeșean suferă astăzi o grea pierdere. Eugeniu Ciobotoiu rămâne în memoria multora nu doar datorită Hotelului „Muntenia”, ci și prin agenția de turism înființată la […]

