Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Golazo →A intrat în insolvență! Cererea clubului a fost admisă, după un sezon în care a învins pe FCSB
Notele editorului
Tribunalul Ialomița a admis, marți, cererea Unirii Slobozia de a intra în insolvență.
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
9 milioane de euro datorii! Clubul din Superliga a cerut OFICIAL intrarea în insolvență: „Lucrurile nu sună bine”
4 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

