În cadrul unei ediții transmise live de Gândul a emisiunii „Marius Tucă Show”, George Simion, politician și lider al partidului AUR, a vorbit despre cum nu a mers zilele acestea „în pădure” pentru a discuta despre Guvernul Veștea. Urmăriți aici, integral, emisiunea lui Marius Tucă. George Simion: „Eu sunt un tip mai urban așa, chiar dacă […]

Citește articolul complet pe Gândul →