Soluții pentru fluidizarea traficului: un nou sens giratoriu va fi amenajat la intersecția DJ 205S – DN 2M – DN 2D, la ieșirea din municipiul Focșani. La inițiativa președintelui Consiliului Județean Vrancea, Nicușor Halici, și în urma solicitărilor adresate Direcției Regionale de Drumuri și Poduri Buzău și Secției de Drumuri Naționale Focșani, au început lucrările […]

Citește articolul complet pe Informatia Vranceana →