Scene periculoase au fost surprinse sâmbătă seara în Drobeta Turnu Severin, unde șoferul unei mașini decapotabile s-a ridicat în picioare în timp ce autoturismul se afla în mers. Vehiculul a ieșit din banda de circulație, iar conducătorul auto a revenit pe scaun și a frânat în ultimul moment. Momentul a fost surprins pe un bulevard […]

Citește articolul complet pe Gândul →