Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Gorj Pandurul →Nu avea RCA, dar avea sirenă montată ilegal. Șoferul amendat și lăsat fără permis
Notele editorului
Un bărbat de 53 de ani din comuna Mihăiești, județul Vâlcea, a fost sancționat de polițiștii rutieri după ce a fost depistat conducând un autoturism echipat cu un dispozitiv de avertizare sonoră neomologat, asemănător sirenelor utilizate de autospeci…
Citește și aceste articole
Ziarul de Bacau
Șofer din Suceava, prins cu 103 km/h în localitate, la Dărmănești. A rămas fără permis pentru 90 de zile
30 mai 2026
Eveniment Valcean
FOTO Transport ilegal de persoane descoperit de polițiști pe DN 7, în Râmnicu Vâlcea
3 iunie 2026
Gazeta de Nord-Vest
ȘOC ÎN ȚARA OAȘULUI! Prins la volan cu permisul suspendat, a refuzat și testarea pentru alcool. A ajuns direct în arest!
16 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

