Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, a criticat atitudinea jucătorilor la amicalul cu Motor Lublin, scor, 1-3, din Polonia.
Dinamo a fost învinsă în al doilea amical al verii în cantonamentul din Polonia, după ce în primul s-a impus cu 2-1 în fața lui Gornik Leczna.
Nuno Campos a început cu titularii de bază partida cu Motor, introducând pe parcurs mai mulți tineri din lot. Ei l-au nemulțumit pe Nicolescu, cel care le-a criticat comportamentul. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →