Mare lucru nu mai este de spus, în afara faptului că „nu se înţeleg”, unii cu alţii, şi dihonia a făcut prăpăd. Liberalii nu mai vor organic să discute, faţă în faţă, cu social-democraţii, care la rândul lor nu vor să audă de userişti, se fac declaraţii pe reţelele de socializare, fără persuasiunea aşteptată, de […]

Citește articolul complet pe Cuvantul Libertatii →