Clubul de pe Bega, promovat în Liga 2 și cu aspirații declarate pentru promovare, a impresionat prin transferurile făcute la nivelul jucătorilor, dar și aducerea unui manager sportiv, Cristi Bobar (43 de ani), cu conexiuni multiple în fotbalul românesc.
Poli Timișoara a ajuns în Liga 2 și are de gând să promoveze la finalul acestui sezon competițional. …
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
Notele editorului
Clubul de pe Bega, promovat în Liga 2 și cu aspirații declarate pentru promovare, a impresionat prin transferurile făcute la nivelul jucătorilor, dar și aducerea unui manager sportiv, Cristi Bobar (43 de ani), cu conexiuni multiple în fotbalul românesc.
Poli Timișoara a ajuns în Liga 2 și are de gând să promoveze la finalul acestui sezon competițional. …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

