Polițiștii din Hârșova au intervenit, ieri, la un accident rutier soldat doar cu pagube materiale, în care a fost implicat un bărbat care consumase “doau două beri”. “Protagonistul? Un conducător auto care a pierdut controlul direcției (și probabil al realității). Întrebat de polițiști dacă a consumat băuturi alcoolice, șoferul a oferit răspunsul de aur, neschimbat […]

Articolul Județul CONSTANȚA: Un șofer cu o alcoolemie de 1,68 mg/l alcool pur în aerul expirat de la “doar două beri”, implicat într- un accident, în Hârșova apare prima dată în Radio România Constanța.

Citește articolul complet pe Radio Constanta (Constanta) →