Un bărbat în vârstă de 31 de ani, din municipiul Giurgiu, a fost reținut pentru 24 de ore de polițiști, fiind cercetat pentru mai multe infracțiuni la regimul rutier, după ce a fost depistat conducând un autoturism deși avea dreptul de a conduce suspendat și se afla sub influența alcoolului – informează IPJ Giurgiu. Potrivit […]

Citește articolul complet pe Giurgiuveanul →