Șefa SOS, Diana Șoșoacă, e consecventă în partizanatul și admirația pentru Rusia și Vladimir Putin. S-a dus din noua la Moscova și a ”recitat”, din Piața Roșie, o nouă odă dedicată țării care a invadat Ucraina în februarie 2022.

Articolul Diana Șoșoacă dedică Rusiei o nouă odă, chiar din Piața Roșie. ”Uitați-vă și voi ce frumos e! Ceva de vis” apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →