Atât vârsticii suferă de canicula care s-a instalat deja, cât şi tinerii. Toţi spun că fac faţă cu greu temperaturilor ridicate, cu atât mai mult cu cât între betoanele blocurilor căldura este resimţită mai acut. Colegii de la Radio România Timişoara au stat de vorbă cu câţiva localnici din oraşul de pe Bega. -: Foarte […]

Articolul Cum suportă vârstnicii și tinerii căldura? apare prima dată în Radio Romania Cluj.

Citește articolul complet pe Radio Cluj →