Polițiștii din Argeș au desfășurat, în ultimele 24 de ore, o amplă serie de acțiuni pentru menținerea ordinii și siguranței publice, în cadrul unor activități desfășurate în sistem integrat împreună cu jandarmii și reprezentanții altor instituții cu atribuții în domeniu. Controalele au vizat atât prevenirea faptelor antisociale, cât și creșterea gradului de siguranță rutieră pe […]
Amenzi de peste 135.000 de lei în doar 24 de ore
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Polițiștii din Argeș au desfășurat, în ultimele 24 de ore, o amplă serie de acțiuni pentru menținerea ordinii și siguranței publice, în cadrul unor activități desfășurate în sistem integrat împreună cu jandarmii și reprezentanții altor instituții cu atribuții în domeniu. Controalele au vizat atât prevenirea faptelor antisociale, cât și creșterea gradului de siguranță rutieră pe […]
Citește și aceste articole
Curierulul Zilei
Peste 500 de amenzi și aproape 1.500 de persoane legitimate de polițiștii argeșeni în doar 24 de ore
2 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

