Polițiștii din Argeș au desfășurat, în ultimele 24 de ore, o amplă serie de acțiuni pentru menținerea ordinii și siguranței publice, în cadrul unor activități desfășurate în sistem integrat împreună cu jandarmii și reprezentanții altor instituții cu atribuții în domeniu. Controalele au vizat atât prevenirea faptelor antisociale, cât și creșterea gradului de siguranță rutieră pe […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →