Pavilionul Administrativ a fost modernizat complet Primăria Municipiului Câmpulung a finalizat și recepționat lucrările de renovare energetică a Pavilionului Administrativ din cadrul Spitalului Municipal Câmpulung, investiția fiind realizată cu fonduri europene atrase prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR). Anunțul a fost făcut de primarul municipiului, Elena Lasconi, care a precizat că valoarea proiectului […]

Citește articolul complet pe Curierulul Zilei →