Duminică, 28 iunie 2026, prin intermediul unui comunicat postat pe platformele de socializare, clubul de fotbal Dinamo București a anunțat cel de-al 6-lea transfer al verii. „Câinii” l-au legitimat pe Ștefan Opriș, un fotbalist în vârstă de doar 19 ani care în sezonul trecut, 2025-2026, a impresionat la Poli Iași. Ștefan Opriș e dinamovist! „Câinii” […]

The post <span style="background-color: #ffffff; color: #e83535" class="label-title label-mercato">MERCATO</span> Dinamo a anunțat transferul fotbalistului de 19 ani! A impresionat în sezonul trecut la Iași appeared first on Prosport.

Citește articolul complet pe ProSport →