Tânărul fundaș dreapta Ștefan Opriș (19 ani) este noul jucător al celor de la Dinamo. Acesta a fost prezentat de oficialii formației din Ștefan cel Mare în cursul dimineții de duminică.
Opriș este al șaselea jucător care se alătură celor de la Dinamo în această vară, după Adriano Manole (FC Argeș), Ianis Doană (CSA Steaua), Răzvan Radu (Metalul Buzău), Martin Pascual (Mirandes), Alaa Bellaarouch (Braga). …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →