Doi polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Neamț au fost premiați de Ministerul Afacerilor Interne pentru că nu au vrut să se compromită și au refuzat o mită de 500 de euro. Gestul de integritate a avut loc în urmă cu ceva vreme dar distincția MAI a fost acordată de Ziua Drapelului Național al […]

Articolul Polițiști nemțeni premiați de Ministerul Afacerilor Interne pentru că au refuzat să ia mită a fost publicat pe ZCH News – stiri regionale – Neamt, Iasi, Suceava, Bacau, Botosani, Vaslui.

Citește articolul complet pe ZCH News →