Oracle România a demarat un val de concedieri masive, notificând aproximativ 520 de angajați prin e-mail că urmează să fie disponibilizați. Situația a fost semnalată inițial pe rețelele de socializare de către persoanele care au primit aceste înștiințări în cursul zilei de joi. CITEȘTE ȘI: Veste uriașă pentru toți șoferii! Se face o nouă autostradă în […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →