Austria a egalat la 3 în minutul 90+6 al meciului cu Algeria (3-3) și a evitat astfel eliminarea de la Cupa Mondială. În „16”-imi va juca împotriva Spaniei.
Sasa Kalajdzic a salvat Austria de la un veritabil dezastru cu golul său din finalul minutelor adiționale, iar după fluierul final părea că încă nu realizează ce s-a întâmplat.
Sasa Kalajdzic: „Am rămas înlemniți când algerienii au făcut 3-2”
„Nici măcar nu știu ce s-a întâmplat, cum am înscris. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →