Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete îl invită pe Bolojan să meargă cu el pe holurile unei secţii de oncologie: La patul bolnavului nu există propagandă și sondaje! ”Domnule Bolojan, Am o invitație pentru dumneavoastră. Haideți cu mine. Doar noi doi. Nu la Palatul Victoria. Nu într-un studio de televiziune. Nu la o conferință de […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →